13.06.2014

В підтримку Збройних Сил України виступає Харківський політехнічний інститут

Протягом багатьох десятиліть НТУ «Харківський політехнічний інститут» здійснює комплексні заходи, які направлені на підтримку та удосконалення обороноздатності держави.
У зв’язку із проведенням антитерористичної операції на території України та великою кількістю постраждалих серед військових та мирного населення України, 6 червня на позачерговому засіданні Вченої ради НТУ «ХПІ», за ініціативою студентського самоврядування, було прийнято рішення розпочати проект з підтримки Збройних Сил України. Проект передбачає надання посильної допомоги українським військовим і мирному населенню, яке бере участь в АТО та знаходиться на територіях її проведення.
Така допомога буде здійснюватись в декілька етапів. Спочатку буде організована акція по збору крові «День донора НТУ «ХПІ», для передачі її постраждалим. По-друге, проведуть збір речей першої необхідності з подальшою їх передачею особам, які проходять лікування після поранень. По-третє, зберуть кошти для придбання засобів пасивного захисту для військовослужбовців 22 Харківського батальйону.
Як зазначає ректор університету, професор Леонід Товажнянський:«Наше покоління ще пам’ятає жахи війни, і тому наш університет не може стояти осторонь подій, які відбуваються в Україні. Ми зробимо все можливе, щоб надати допомогу військовим, постраждалим в ході бойових дій. Ця допомога повинна бути добровільною, а бажання допомогти – не нав’язаним і йти від серця».